مقالات سرسیلندر

واشر سرسیلندر

واشر سرسیلندر - خانه سرسیلندر

جهت سفارش انواع واشر سرسیلندر با شماره های زیر در ارتباط باشید

فروشگاه خانه سرسیلندر

مدیر فنی: 09229250052

واشر سرسیلندر

خانه سرسیلندر شیراز ارائه دهنده انواع واشر سرسیلندر می باشد
خانه سرسیلندر شیراز بزرگترین فروشگاه سرسیلندر در جنوب کشور با تجربه ۲۰ ساله سعی بر ارائه بهترین محصولات از برندهای معتبر را دارد.
امید است تا با ارائه خدمات حرفه های این فروشگاه رضایت حداکثری مشتریان گرامی داشته باشد.

فروش انواع واشر سرسیلندر

واشر سرسیلندر 206 تیپ5

واشر سرسیلندر اوریجینال مدل EOCWTU534 مناسب برای پژو 206تیپ5

واشر سرسیلندر ال 90 استاندارد رنو

مشخصات فنی محصول : مناسب برای خودرو ال 90 جهت سفارش انواع واشر سرسیلندر ال 90 با شماره های زیر در ارتباط باشید: مدیر فنی: 09229250052

واشر سرسیلندر ال 90 استاندارد مگ

مشخصات فنی محصول : مناسب برای خودرو ال 90 جهت سفارش انواع واشر سرسیلندر ال 90 با شماره های زیر در ارتباط باشید: مدیر فنی: 09229250052

واشر سرسیلندر پراید 1/5 میل دلتا

مشخصات فنی محصول : مناسب برای خودرو پراید جهت سفارش انواع واشر سرسیلندر پراید با شماره های زیر در ارتباط باشید: مدیر فنی: 09229250052

واشر سرسیلندر پراید 2 میل دلتا

120,000 تومان
مشخصات فنی محصول : مناسب برای خودرو پراید جهت سفارش انواع واشر سرسیلندر پراید با شماره های زیر در ارتباط باشید: مدیر فنی: 09229250052

واشر سرسیلندر پراید مگ

مشخصات فنی محصول : مناسب برای خودرو پراید جهت سفارش انواع واشر سرسیلندر پراید با شماره های زیر در ارتباط باشید: مدیر فنی: 09229250052

واشر سرسیلندر پراید یورو 4 تاپکو/تات

مشخصات فنی محصول : مناسب برای خودرو پراید یورو 4 جهت سفارش انواع واشر سرسیلندر پراید یورو 4 با شماره های زیر در ارتباط باشید: مدیر فنی: 09229250052

واشر سرسیلندر قطعه ای در موتور است که بین سیلندر و سرسیلندر قرار می گرد تا فضای بین این دو را آب بندی کند و از نشت گاز ، آب و روغن جلوگیری می کند.از آنجا که هرگونه نشتی باعث می شود که عملکرد موتور تحت شعاع قرار بگیرد اهمیت این محصول مشخص می شود.

انواع مختلف این محصول وجود دارد که هرکدام عملکردهای مختلفی دارد. معمولا جنس این محصول مسی یا فولادی است. دلیل استفاده از مس یا فولاد این است که این فلزات توانایی تحمل دما و فشار زیاد را دارند.سوختن واشر سرسیلندر اصطلاحی است که برای خم شدن محصول گفته می شود . در این زمان این محصول قابلیت آب بندی خود را از دست داده است و باید تعویض شود.

واشر سرسیلندرعوامل سوختن واشر سرسیلندر

عواملی که باعث سوختن این محصول می شود عبارت اند از:

 1. نقص فنی در ترموستات
 2. کم شدن ناگهانی آب رادیاتور
 3. خراب شدن واتر پمپ و نقص در گردش جریان آب در موتور
 4. خنک نشدن آب رادیاتور
 5. پیچ خوردگی شلنگ های ورودی و خروجی رادیاتور
 6. مسدود شدن مجراهای عبور آب در رادیاتور

همچنین رانندگی طولانی در ترافیک و هوای گرم ممکن است به این محصول آسیب وارد کند.یکی از نکته های قابل توجه این است در سوختن این محصول اول آب رادیاتور داغ می شود و دما افزایش پیدا می کند و شروع به صدمه دیدن سرسیلندر می شود.

نشانه های سوختن واشر سرسیلندر

همان گونه که گفته شد سوختن این محصول باعث نشتی روغن و آب می شود و می تواند به موتور و سایر قسمت ها آسیب برساند. دانستن نشانه های سوختن  می تواند از ضرر بیشتر به ماشین جلوگیری کند. این نشانه ها عبارت اند از :

وجود روغن در رادیاتور

اگر در رادیاتور ماشین لایه های روغن مشاهده کردید به احتمال زیاد این محصول سوخته است و روغن به سمت رادیاتور ماشین رفته است و نیاز به تعویض دارد.

آب روغن قاطی کردن ماشین

اگر در زمان بررسی روغن موتور خود متوجه شدید که رنگ روغن موتور تغییر کرده است و رنگ روغن موتور شیری رنگ شده است به احتمال زیاد واشر سوخته است و آب موتور به سمت مخزن روغن رفته است.

وجود حباب های زیاد در آب رادیاتور

در صورت مشاهده حباب در آب رادیاتور احتمال خرابی وجود دارد.همچنین ممکن است وجود حباب به خاطر متورم شدن شلنگ رادیاتور است.

کاهش سطح آب رادیاتور

در صورتی که آب رادیاتور ماشین به صورت ناگهانی و هیچ دلیل موجهی کاهش پیدا کند و نشتی از رادیاتور و شلنگ ها نباشد می تواند نشان از سوختگی می باشد.

خروج دود سفید از اگزوز

به گفته ویکی پدیا اگر به هنگام روشن کردن ماشین شاهد خروج دود سفید رنگ از اگزوز ماشین شده اید زنگ خطری برای شما باید باشد. زمانی که مایع خنک کننده وارد محفظه سیلندر می شود و بنزین همراه با آب مخلوط می شود بباعث تولید دود سفید رنگ می شود. و ماشین شما نیاز دارد که این محصول را عوض کنید.

سوختن واشر سرسیلندر

سوختن واشر سرسیلندر

روش های جلوگیری از سوختن واشر سرسیلندر

با انجام روش های زیر عمر واشر سرسیلندر شما افزایش پیدا خواهد کرد و همچنین در ویدئو به صورت کامل موارد زیر را توضیح داده ایم:

1- ریختن ضدیخ

2- کاهش درجه ترموستات در فصل تابستان

3- روشن نگهدار

4- عدم استفاده از کولر در سربالایی ها

انواع واشر سرسیلندر

این محصول انواع مختلفی دارند که جواب گوی انواع موتور می باشند که عبارت اند از :

 1. الاستومریک
 2. فولاد چندلایه
 3. آزبستی مسی
 4. آزبستی فولادی
 5. کامپوزت
 6. فولاد چند لایه
 7. مسی

خانه سرسیلندر بزرگ ترین فروشگاه لوازم خودرو در جنوب کشور است که انواع واشر سرسیلندر پژو ، پراید ، تیبا و…. را به فروش می رساند. جهت اطلاع از قیمت واشر سرسیلندر با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *