مقالات سرسیلندر

سرسیلندر سمند

جهت سفارش انواع سرسیلندر سمند با شماره های زیر در ارتباط باشید:

مدیر فنی: 09229250052

سرسیلندر سمند

خانه سرسیلندر شیراز ارائه دهنده انواع سرسیلندر سمند می باشد.
خانه سرسیلندر شیراز بزرگترین فروشگاه سرسیلندر در جنوب کشور با تجربه ۲۰ ساله سعی بر ارائه بهترین محصولات از برندهای معتبر را دارد.
امید است تا با ارائه خدمات حرفه های این فروشگاه رضایت حداکثری مشتریان گرامی داشته باشد.

فروش انواع سرسیلندر سمند

پوسته سرسیلندر پراید انژکتوری – دلتا

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو پراید ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر پراید انژکتوری – عظام

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو پراید ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر پراید کاربراتوری – ایزل

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو پراید ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر پراید کاربراتوری/انژکتوری – FGP

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو پراید ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر پراید یورو4

برای قیمت تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول :
مناسب خودرو پراید (انژکتوری) برند دلتا
6 ماه ضمانت معتبر شرکتی

پوسته سرسیلندر نیسان انژکتوری

برای قیمت تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو نیسان ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر نیسان کاربراتوری

برای قیمت تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو نیسان ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر206-تیپ2-ایساکو

برای قیمت تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر مناسب برای خودرو 206 ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر206-تیپ2-دلتا

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر مناسب برای خودرو 206 ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر206-تیپ2-عظام

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر مناسب برای خودرو 206 ضمانت 6 ماهه معتبر

سرسیلندر سمند از جمله قطعات مهم در موتور خودرو سمند است که باید به درستی از آن نگهداری شود تا مشکلاتی برای آن به وجود نیاید. اما زمانی که با مشکل مواجه می‌شود و نیاز به تعویض دارد باید سرسیلندر را جایگزین آن کنید که کیفیت بالایی داشته باشد و بتواند کارایی لازم را در طول زمان فعالیت داشته باشد. در ادامه می‌خواهیم به صورت تخصصی در مورد سرسیلندر سمند صحبت کنیم و اینکه به موارد مختلفی اشاره کنیم و نحوه عملکرد سرسیلندر را توضیح دهیم.

در کنار آن نیز به بررسی نحوه خرید و اطلاع از جدیدترین و بروزترین قیمت آن نیز اشاره می‌کنیم که با تمامی این توضیحات شما اطلاعات جامعی در مورد سرسیلندر به دست می‌آورید که تمامی آن‌ها کمک می‌کند تا با دیدگاه بهتری بتوانید اقدام به خرید آن کنید.

مفهوم سر سیلندر

بیایید ابتدا به رمزگشایی این موضوع بپردازیم. سرسیلندر، سر بلوک سیلندر است که واحد اصلی هر وسیله نقلیه است. هدف آن کنترل فرآیند احتراق مخلوط سوخت در موتور و حذف گازهای خروجی است. در واقع سرسیلندر به طور خاص، پوششی است که مستقیماً بلوک سیلندر را می‌پوشاند.سر سیلندر می‌تواند از آلیاژ آلومینیوم یا چدن آلیاژی ساخته شود و پس از ریخته‌گری سرسیلندر، برای کاهش تنش‌های پسماند، تحت یک فرآیند کارکرد مصنوعی قرار می‌گیرد. در صورت تک ردیف بودن موتور، سر سیلندر روی آن نصب می‌شود. اگر به شکل W باشد، یک سر بلوک جداگانه روی هر ردیف جداگانه از استوانه‌ها نصب می‌شود. بسیار مهم است که سر بلوک محکم روی بلوک قرار گیرد. قسمت پایینی عنصر کمی پهن‌تر از قسمت بالایی است. از واشر سرسیلندر برای آب بندی دو قسمت بلوک استفاده می‌شود.

سر سیلندر با استفاده از پین‌های راهنما برای محکم کردن سرسیلندر؛ مونتاژ و ثابت می‌شود. نصب به خودی خود یک عملیات بسیار مهم است که طبق مقررات تعیین شده برای هر اتومبیل جداگانه انجام می‌شود. این موضوع بسیار تخصصی است، بنابراین از نصب سرسیلندر با استفاده از دستورالعمل‌های یک خودروی خارجی به شدت جلوگیری کنید. خود پین‌ها باید با رعایت گشتاور سفت شدن به ترتیب خاصی نصب و سفت شوند. برای این کار از آچار گشتاور مخصوص استفاده می‌شود.

به یاد داشته باشید که هنگام سفت کردن پیچ‌ها باید با تکنیک این کار را انجام دهید و از وارد کردن نیروی اضافه خودداری کنید. چون می‌تواند منجر به عواقب جبران ناپذیری شود.

این موضوع می‌تواند منجر به تغییر شکل سر سیلندر شود. در داخل سرسیلندر بسیاری از عناصر مختلف نصب شده است که توسط یک درپوش پنهان شده‌اند، که ما بعداً در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد. عملکرد این عنصر عملکرد موتور خودرو را به طور کلی تعیین می‌کند، و شما باید این موضوع را به خوبی بدانید و آن را درک کنید.

طراحی سرسیلندر و جزئیات اصلی آن

ما فهمیدیم که سرسیلندر چیست، اکنون می‌خواهیم با جزئیات بیشتری در مورد طراحی و اجزای اصلی این گره صحبت کنم. در زیر اطلاعات پایه‌ای در مورد قطعات تشکیل دهنده سر سیلندر را در نظر می‌گیریم که به شما کمک می‌کند تا اطلاعات خوبی در مورد آن داشته باشید.برخلاف سرسیلندرهای امروزی، این عناصر قبلاً از چدن ساخته می‌شدند. اصولاً امروزه به اندازه کافی اتومبیل در جهان وجود دارد که دارای سرسیلندرهای چدنی باشند، اما در حال حاضر بیشتر از آلومینیوم استفاده می‌شود. این به این دلیل است که سرسیلندرهای چدنی برای وسایل نقلیه‌ای که در شرایط دمایی شدید کار می‌کنند، مناسب‌تر است. چدن می‌تواند سرمای شدید و گرمای متورم را تحمل کند، در حالی که اجزای آلومینیومی اغلب در معرض تغییر شکل و انقباض حرارتی هستند.

واشر سرسیلندر از آزبست تقویت شده ساخته شده است. این کار به منظور مقاومت در برابر دماهای بالای معمولی موتورها، در برابر فشارهای بالا انجام می‌شود. در عین حال، واشر سرسیلندر آزبست اطمینان می‌دهد که کانال‌های سیستم خنک کننده، خط روغن و محفظه احتراق محکم هستند.

در مورد بقیه اجزاء، در ادامه در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد که در زیر می‌توان سایر اجزا تشکیل دهنده را مشاهده کنید.

واشر: همان‌طور که متوجه شدید، نقش بسیار مهمی در عملکرد موتور احتراق داخلی دارد.

کارتر: تمامی اجزا و مکانیزم‌های این دستگاه در میل لنگ و همچنین لوله‌های سیستم خنک کننده، کانال‌های خط روغن و در واقع محفظه احتراق قرار دارند.

خروجی‌های رزوه دار مخصوص انژکتورها یا شمع‌ها که به طور مستقیم محفظه احتراق، که در آن فرآیند احتراق انجام می‌شود، که به ماشین اجازه حرکت می‌دهد.

همچنین، پلنتچیرها در قرار دارند، و همچنین بست‌های رزوه‌ای که به شما امکان می‌دهد منیفولدهای ورودی و خروجی را وصل کنید.

سرسیلندر سمند

سرسیلندر سمند

تعمیر و نگهداری و تشخیص

همان‌طور که می‌دانید، تمام مکانیزم‌های خودرو دیر یا زود نیاز به عیب یابی و تعمیر و نگهداری دارند. در این مورد، سرسیلندر نیز از این قاعده مستثنی نیست. وظیفه اصلی هر راننده در این زمینه تشخیص منظم اجزای سرسیلندر است که مشخص کند آیا با مشکل مواجه شده است یا خیر، خصوصا زمانی که موارد جزئی را ابتدا مشاهده می‌کنید.

به طور کلی عوامل زیادی در خرابی المان‌های سرسیلندر و عملکرد صحیح آن‌ها موثر است اما بیشتر آن‌ها مربوط به تشخیص و تعمیر به موقع است. حتی موارد کوچکی مانند (گشتاور، سفت کردن نادرست) می‌تواند باعث تغییر شکل سرسیلندر شود که می‌تواند منجر به آسیب به موتور شود.

بهترین راهکار برای خرید سرسیلندر سمند

برای اینکه بتوانی سرسیلندر سمند را از مراجع معتبر خریداری کنید که از کیفیت محصولات آن‌ها مطمئن شوید، نیاز است تا فروشگاه‌هایی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند. ما در خانه سرسیلندر به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنیم و به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه سرسیلندر‌های سواری یا لوازم جانبی در جنوب کشور، کمک می‌کنیم تا تمامی کاربران بتوانند سرسیلندر خودروهای مختلف سواری مانند سرسیلندر پژو ، سرسیلندر 405 ، سرسیلندر پراید و… را با کیفیت بسیار بالا و قیمت‌های مناسبی تهیه کنند.

ما فعالیت خود را در سال ۹۸ آغاز کردیم و با توجه به پیشینه‌ای که در این زمینه داشتیم در طی ۲۰ سال تجربه‌‌های زیادی را کسب کردیم و تصمیم گرفتیم فروشگاه مرجعی را برای تمامی افراد در نظر بگیریم که از طریق آن بتوانند سرسیلندر‌های سواری‌های مختلف را تهیه کنند.

 قیمت سرسیلندر سمند

مطمئناً قیمت‌های دقیق و به روز را نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد و شما نیاز است تا ابتدا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا آن‌ها بتوانند جدیدترین و به روز ترین قیمت‌ها را در اختیار شما قرار دهند، اما ما سعی می‌کنیم تا مناسب‌ترین قیمت را به کاربران خود ارائه کنیم که به آن‌ها کمک کنیم تا هزینه تعمیرات خودروی خود را با کمترین قیمت نهایی جمع ببندند. همچنین در کنار تمامی این‌ها مزایایی را قرار دادیم که می‌تواند به عنوان خدمات پس از فروش به شکل بهتری به کاربران ارائه شود.

ما سرویس ارسال رایگان را برای شما تعبیه کردیم که برای خرید سرسیلندر سمند تنها هزینه اصلی آن را پرداخت می‌کنید و دیگر نیازی به هزینه پستی نیست و در کنار آن پشتیبانی ۲۴ ساعته را در نظر گرفتیم که شما با استفاده از آن می‌توانید در هر ساعتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از تجربیات و توصیه‌های آن‌ها استفاده کنید. در نهایت کیفیت تمامی محصولاتی که توسط ما ارائه می‌شود، تضمین شده است و می‌توانید با خیالی آسوده، خرید مطمئنی را تجربه کنید.

 جمع بندی

در بالا همه چیز در مورد سرسیلندر سمند را مورد بررسی قرار دادیم و به بررسی قیمت سرسیلندر سمند نیز پرداختیم که شما برای خرید آن می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. این کارشناسان به شما کمک می‌کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید و مناسب‌ترین گزینه‌ها را در اختیارتان قرار دهند. مطمئنا برای کسانی که قصد تعمیر خودروی خود را دارند این نکته بسیار مهم است که هزینه نهایی برای آن‌ها بسیار کمتر شود و ما با توجه به این مسئله؛ تصمیم گرفتیم تا محصولات خود را با قیمت‌های مناسب و مقرون به صرفه به کاربران ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *