مقالات, مقالات سرسیلندر

سرسیلندر دلتا

سرسیلندر دلتا

سرسیلندر دلتا یکی از محصولات شرکت دلتا قطعه البرز است که دارای مدل مختلفی است. شرکت دلتا قطعه البرز تولید کننده انواع سرسیلندر ، واشر سرسیلندر ، میل سوپاپ ، بوش ، پیستون ، لاستیک سوپاپ ، میل لنگ است . یکی از محصولات ممتاز شرکت دلتا قطعه البرز سرسیلندر است . سرسیلندر دلتا برای انواع ماشین پژو 206 ، پژو 405 ، نیسان ، پراید ، تیبا می سازد. همچنین شرکت دلتا قطعه البرز محصولات انحصاری مثل میل سوپاپ ارتقا یافته پراید ، لاستیک ساق سوپاپ پراید طرح زانتیا و… می سازد. خانه سرسیلندر با افتخار دارای نمایندگی محصولات شرکت دلتا قطعه البرز و به خصوص سرسیلندر دلتا را برعهده دارد.

شما می توانید با مراجه به سایت خانه سرسیلندر انواع سرسیلندر دلتا را خریداری کنید.

سرسیلندر های دلتا دارای گارانتی 6 ماه شرکتی می باشند.

سرسیلندر دلتا

سرسیلندر دلتا با بروز ترین دستگاه ها و ماشین آلات ساخته می شوند و دارای گارانتی معتبر شرکتی می باشند. سرسیلندر قطعه ای است که در بالای سیلندر قرار می گیرد. سیلندر خالی قسمت بالای آن باز بوده و پیستون های موجود در سیلندر قابل دیدن است. به همین دلبل برای کامل کردن ساختار سیلندر نیاز به سرسیلندر دلتا می باشد. سرسیلندر دلتا مانند بقیه سرسیلنندر ها از آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است و دارای کیفیت بالایی می باشد.

در سرسیلندر دلتا اتاقک احتراق در درون سیلندر قرار دارد. در اتاقک احتراق با مخلوط شدن بنزین و هوا احتراق صورت می گیرد. اگر آلیاژی که در ساختمان بدنه سرسیلندر استفاده می شود خوب نباشد باعث می شود در اجرای مختلف سرسیلندر مثل زمانی که در اتاقک احتراق ، واکنش انجام می شود گرما و فشار احتراق به بقیه اجزای ساختمان سرسیلندر آسیب برساند و باعث خرابی موتور شود.

سرسیلندر دلتا با بروز ترین دستگاه ها و ماشین آلات ساخته می شوند و دارای گارانتی معتبر شرکتی می باشند.

[ultimate_spacer height=”90″]
[ultimate_spacer height=”90″]

ساختمان سرسیلندر دلتا

ساختمان سرسیلندر از تمامی اجزای مورد نیاز بهر بده است. ساختمان سرسیلندر دارای قطعات و اجزای مختلفی مانند:

  1. محل قرار گیری شمع ها
  2. گیت های سوپاپ ، سیت سوپاپ ، اسبک ها ، میل سوپاپ ، فنر
  3. مجاری آب و روغن
  4. محل بستن ترموستات
  5. مانیفولد ها ( شامل لوله سوخت و اگزوز)

همین دلیل است که سرسیلندر مهم است. چون ارتباط ارتباط قطعات زیادی از طریق سرسیلندر است.

خرابی های سرسیلندر

سرسیلندر دلتا به دلیل قرار گیری در برابر گرما و فشار از آلیاژ محکمی (آلیاژ آلمینیوم ) استفاده شده به دلیل نوع آلیاژی که دارد به ندرت خراب می شود. اما دلایلی که باعث خرابی سرسیلندر می شود عملکرد نادرست سیستم روغن کاری و سیستم خنک کننده ای خودرو مثل رادیاتور ، واتر پمپ و اویل پمپ است.

طرز کار سرسیلندر دلتا

قطعات عمده سرسیلندر متحرک هستند که همان سوپاپ ها هستند که با دقت با حرکت های سوپاپ باز و بسته می شوند. حرکت باز و بسته شدن سوپاپ ها و زمان بندی دقیق سوپاپ ها با کمک میل سوپاپ ممکن است.سوپاپ ها برای حرکت و زمان بندی درست برای باز و بسته شدن نیاز به قطعه ای به نام میل سوپاپ یا میل بادامک دارند. میل سوپاپ با بادامک هایی که روی قطعات است باعث باز و بسته شدن سوپاپ ها می شود. در مقاله جداگانه ای در مورد میل سوپاپ توضیح داده ایم.

سرسیلندر دلتا یکی از بهترین سرسیلندر های بازار می باشد که می تواند نیاز مشتریان گرامی را برآورده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *