مقالات سرسیلندر

سرسیلندر پژو

سرسیلندر پژو

جهت سفارش انواع سرسیلندر پژو با شماره های زیر در ارتباط باشید:

مدیر فنی: 09229250052

خانه سرسیلندر شیراز ارائه دهنده انواع سرسیلندر پژو می باشد.
خانه سرسیلندر شیراز بزرگترین فروشگاه سرسیلندر در جنوب کشور با تجربه ۲۰ ساله سعی بر ارائه بهترین محصولات از برندهای معتبر را دارد.
امید است تا با ارائه خدمات حرفه های این فروشگاه رضایت حداکثری مشتریان گرامی داشته باشد.

فروش انواع سرسیلندر پژو

پوسته سرسیلندر پراید انژکتوری – دلتا

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو پراید ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر پراید انژکتوری – عظام

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو پراید ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر پراید کاربراتوری – ایزل

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو پراید ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر پراید کاربراتوری/انژکتوری – FGP

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو پراید ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر پراید یورو4

مشخصات فنی محصول :
مناسب خودرو پراید (انژکتوری) برند دلتا
6 ماه ضمانت معتبر شرکتی

پوسته سرسیلندر نیسان انژکتوری

مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو نیسان ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر نیسان کاربراتوری

مشخصات فنی محصول : سرسیلندر کامل شامل میل سوپاپ و لاستیک سوپاپ بهینه مناسب برای خودرو نیسان ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر206-تیپ2-ایساکو

مشخصات فنی محصول : سرسیلندر مناسب برای خودرو 206 ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر206-تیپ2-دلتا

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر مناسب برای خودرو 206 ضمانت 6 ماهه معتبر

پوسته سرسیلندر206-تیپ2-عظام

تماس بگیرید
مشخصات فنی محصول : سرسیلندر مناسب برای خودرو 206 ضمانت 6 ماهه معتبر

سرسیلندر پژو از جمله قطعات مهم خودرو است و زمانی که با مشکل مواجه می‌شود باید برای جایگزین کردن آن بهترین سرسیلندر را در نظر گرفت ما در اینجا قصد داریم تا به بررسی سرسیلندر پژو بپردازیم و نکات مهمی را در مورد وظایف و نحوه عملکرد سرسیلندر روی وسایل نقلیه مورد بررسی قرار دهیم. ما در خانه سرسیلندر در زمینه فروش سرسیلندر‌های سواری فعالیت می‌کنیم و تمامی قطعات مربوط به این بخش را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهیم. شما نیز اگر قصد تهیه سر سیلندر پژو را دارید، می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و اقدام به خرید این محصول کنید. خرید کردن از خانه سرسیلندر مزایایی را برای شما به همراه دارد که در ادامه به این مزایا اشاره می‌کنیم و نکات مهمی را در مورد نحوه خرید و قیمت سرسیلندر پژو در اختیارتان قرار می‌دهیم.

وظایف سرسیلندر پژو روی وسیله نقلیه

موتور یک وسیله نقلیه از تعداد زیادی جزء تشکیل شده است که یکی از پیچیده ترین اجزای آن بدون شک سرسیلندر است. قسمت پیچیده ریخته گری در بالای موتور قرار می‌گیرد و محفظه احتراق را در پایین می‌بندد. واشر سرسیلندر شکاف بین سرسیلندر و موتور را می‌بندد. ساختار سرسیلندر بسته به اینکه موتور بنزینی یا دیزلی باشد، متفاوت است.

ساختار سر سیلندر

به دلیل ساختار پیچیده، سرسیلندر یکی از گران‌ترین قطعات موتور خودرو است و معمولاً از فلزات سبک یا آلیاژهای آلومینیوم بسیار مقاوم تشکیل شده است. از آنجایی که در طی فرآیند احتراق در معرض دماها و نیروهای بالا قرار می‌گیرد، اغلب مستقیماً به میل لنگ زیر آن متصل می‌شود و در بالا با درپوش سوپاپ (درپوش سر سیلندر) بسته می‌شود. شکاف بین دو جزء توسط واشر پوشش سوپاپ پر می‌شود. اینکه یک سرسیلندر چه اجزایی را با هم ترکیب می‌کند به نوع سوخت خودرو بستگی دارد.

یک سر سیلندر معمولاً از اجزای زیر تشکیل شده است:

  • دریچه‌های ورودی و خروجی: خودروهای دیزلی از آن‌ها برای مکش هوا و موتورهای بنزینی برای مکش مخلوط هوا و سوخت استفاده می‌کنند. سپس، گازهای خروجی به سیستم اگزوز منتقل می‌شود.
  • کانال‌های ورودی و خروجی: به هوای ورودی یا مخلوط هوا سوخت اجازه می‌دهند وارد سیلندرها شوند و گاز خروجی از بخش خروجی خارج شود.
  • میل سوپاپ: دریچه‌ها را باز و بسته می‌کند. تسمه تایمی که توسط میل لنگ به حرکت در می‌آید اغلب میل بادامک‌ها را به حرکت در می‌آورد.
  • انژکتورها: در موتورهای بنزینی وظیفه دارند سوخت را به داخل محفظه احتراق تزریق کنند.
  • نازل‌های تزریق: در موتورهای دیزلی برای تزریق سوخت به داخل محفظه احتراق یا پیش محفظه استفاده می‌شود.
  • شمع‌ها: شمع‌ها (در موتور بنزینی) یا شمع‌های برق (در موتور دیزلی) وظیفه شروع احتراق سوخت (بنزین) و یا به عنوان کمک شروع کننده (دیزل) را دارند.

وظایف سرسیلندر

وظیفه اصلی سرسیلندر، بستن محفظه احتراق موتور در بالا و اطمینان از تامین دائمی هوا و سوخت به واحد است. برای این کار باید قسمت پایین موتور هوابند باشد که واشر سرسیلندر را نگهداری می‌کند. علاوه بر این، کانال‌هایی که از طریق آن‌ها روغن به موتور وارد می‌شود، روانکاری مداوم در سیلندرها را انجام می‌دهد. بدون این‌ها کارکرد روان موتور امکان پذیر نیست. در عین حال، کانال‌های حمل آب (روی موتورهای خنک شونده با آب) کمک می‌کنند که دستگاه در هنگام احتراق سوخت بیش از حد گرم نمی‌شود.

سرسیلندر پژو

سرسیلندر پژو

عیوب احتمالی و علل آن‌ها

ساختار پیچیده و وظایف متنوع، سر سیلندرها را مستعد نقص می‌کند. یکی از رایج‌ترین مشکلات؛ نشتی واشر سر سیلندر است. نشتی می‌تواند از واشر سرسیلندر در نتیجه سایش رخ دهد. این موارد با از دست دادن عملکرد و خروج روغن از موتور قابل توجه می‌شوند و ادامه رانندگی با واشر سرسیلندر معیوب امکان پذیر نیست، چون خطر آسیب دیدن موتور وجود دارد.

دماهای بالا، ارتعاشات قوی هنگام کار موتور و به طور کلی بار بسیار زیاد، می‌تواند منجر به ایجاد بدترین ترک‌ها در مواد سرسیلندر شود. آسیب‌هایی مانند این مورد می‌تواند نیاز به تعمیر سرسیلندر را بیشتر کند که مستلزم کار گسترده روی اجزای موتور است. به عنوان یک قاعده، این واحد باید پس از تعمیر به صورت قطعات جداگانه، جدا شود و سرسیلندر صاف شود. این تنها راه برای اطمینان از بسته شدن مجدد سرسیلندر با قسمت پایینی موتور است. تعویض سرسیلندر بندرت ضروری می‌شود و نیاز به تعویض می‌شود. عیوب سرسیلندرها اغلب بر قطعات قابل تعویض مانند سوپاپ‌ها تأثیر می‌گذارد که می‌توان آن‌ها را به عنوان بخشی از تعمیر، تغییر داد.

قیمت سرسیلندر پژو

حال که با نحوه عملکرد سرسیلندر پژو آشنا شدید و می‌دانید که چگونه کار می‌کند و چه عواملی سبب می‌شود که با مشکل مواجه شود، نوبت می‌رسد که به بررسی این موضوع بپردازیم که سرسیلندر پژو در چه قیمت‌هایی وجود دارد. همان‌گونه که می‌دانید قیمت قطعات در فواصل زمانی کوتاه مدتی مدام در حال نوسان است و برای این که بتوانید از قیمت‌های به روز اطلاع داشته باشید نیاز است تا حتماً با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا آن‌ها اطلاعات دقیقی را از قیمت گذاری و به روز ترین قیمت‌ها در اختیارتان قرار دهند. پس اگر نیاز به قطعه سرسیلندر پژو دارید و می‌خواهید آن را تهیه کنید، توصیه ما این است که از طریق راه‌های ارتباطی که ما در اختیارتان قرار دادیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا به روز ترین قیمت‌ سرسیلندر در اختیارتان قرار گیرد.

از چه مرجعی سرسیلندر پژو را خریداری کنیم؟

در طول این مقاله ما به موارد مختلفی اشاره کردیم و به این نکته نیز اشاره شد که شما می‌توانید این قطعه به علاوه سرسیلندر سمند ، سرسیلندر 405 ، سرسیلندر پراید و…… را از خانه سرسیلندر تهیه کنید. در واقع شما با خرید از خانه سرسیلندر مزایای بسیار زیادی را دریافت می‌کنید که این مزایا به شما کمک می‌کند تا خرید مطمئن‌تری داشته باشید و از کیفیت محصولات اطمینان حاصل کنید. ما همواره سعی می‌کنیم تا خدمات گسترده‌ای را به کاربران خود ارائه کنیم و به همین دلیل تمامی محصولاتی که برای کاربران ارسال می‌شود با هزینه ارسال رایگان در نظر گرفته شده که کاربر تنها هزینه اصلی قطعه را پرداخت می‌کند و دیگر نیازی به هزینه ارسال پستی ندارد و همچنین برای راحتی کاربران پشتیبانی ۲۴ ساعته‌ای را در نظر گرفتیم که آن‌ها می‌توانند در هر زمانی با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشند و در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکلی آن را در میان بگذارند. تمامی این مزایا در کنار تضمین کیفیت کالا کمک کرده تا همواره محصولاتی را به دست مصرف کننده نهایی برسانیم که از کیفیت آن‌ها مطمئن بوده و کارایی بسیار خوبی را از طریق این محصولات دریافت می‌کنند.

جمع بندی

همان‌گونه که در بالا مشاهده کردید ما همه چیز را در مورد سرسیلندر پژو در اختیارتان قرار دادیم و به تمامی نکات مربوط به آن پرداختیم که شما برای دریافت جدیدترین قیمت‌ها می‌توانید از چه طریقی اقدام کنید. مطمعناً زمانی که محصولات با کیفیتی را برای خودروی خود تهیه کنید می‌توانید این انتظار را داشته باشید که دیگر تا مدت طولانی نگرانی بابت بروز مشکل در ناحیه مورد نظر ندارید و می‌توان با خیال آسوده انتظار داشته باشید؛ خودرو برای مدت طولانی با بهترین کیفیت ممکنه فعالیت خواهد کرد. ما همواره سعی کردیم تا به کاربران خود کمک کنیم تا هزینه تعمیرات خودروی خود را تا جای ممکن کمتر کنند. همان‌گونه که می‌دانید سرسیلندر پژو یکی از قطعات گران قیمت این خودرو به شمار می‌آید و زمانیکه خودرو با چنین مشکلی مواجه می‌شود، مطمئنا یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های افراد تعمیر آن است که ما این مشکل را برای شما برطرف کردیم و تا جای ممکن این قطعه را با  هزینه مناسب در اختیارتان قرار می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *